Tagasiside

koostöö

Leian, et Sinu koolitusel on ühena vähestest ka praktilist mõju inimeste edasisele tegevusele.
Teiseks mõjud karakterina väga kaasakiskuvalt ning teemadega haakuvad lood sobivad hästi ka edasi kommunikeerimiseks klientidele, koostööpartneritele ja sõpradele. PS! Lisaks jäid Sinu poolt tsiteeritud tsitaadid kontoris kõlama ka pärast koolitust.  Risto Kriik (United Finance AS)

 

Koolituspäev oli suurepärane! Sinu oskus heade näidetega elavdada kujutluspilti andis päevale hoo, kõik olid kaasatud ja võimalus oli anda panus kliiniku arengusse. Pingutasin, et anda tagasisidena mingitki konstruktiivset kriitikat, siis tegelikult ei ole mul midagi kirja panna. Tänan meile aja pühendamise eest. Erik Pallase (Kliinik32)

 

2Oleme Elariga koostööd teinud juba pikka aega ja selleks julgen öelda, et Elarit iseloomustab – uuenduslikkus, õppimisvõime ja teadmiste jagamise kirg. Mulle meeldivad väga inimesed, kes teevad oma tööd kirega ja koolitus on kindlasti Elari üks kirest, mida ta teeb väga hästi.
Jana Kosk (Swedbank)

 

3Elari kasuks räägib tema soov maailma enda ümber paremaks muuta. Ta teab, mida tahab (see on üsna haruldane isikuomadus) ning püüab teha enda poolt kõik, et see ellu viia. Sellised inimesed saavutavad rohkem, kui nad unistavad. Elari saavutab.
Janek Mäggi (Powerhouse)

 

1Olen Elariga pikalt koos töötanud ning võin öelda, et ta teeb kõike kirega. Tema üks eesmärke elus on aidata teistel kasvada ning selle kaudu ise rõõmu ja rahu tunda. Ta
on särav ja energiline esineja, kes teeb kõik selleks, et mõtleksid kaasa ja ei läheks mõtetes mujale rändama.
Ülane Vilumets (Like A Local)

 

Eike-LeppSuured, suured tänud eilse koolituse eest.
Esimesed juba kasutasid Sinu jagatud nippe ja tulemused olemas. Terve õhtu saime inimesi lahterdada erinevate tüüpide järgi. Sa andsid meile mõnusa uue hingamise.
Suur, suur aitäh Sulle.
Eike Lepp (Laam Kinnisvara)

 

14befd7Sinu esinemine oli äärmiselt positiivne ning sai väga palju tagasisidet. Inimesed tõeliselt nautisid sinu etteastet – see oli väga värskendav ning inspireeriv. Juba sinu “crashing the conference” oli ideaalne algus.
Annika Lootus (Swiss Property)

 

kaire-takjasTänan sisuka ja kaasahaarava koolituse eest.
Kaire Takjas (Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus)

 

 

 

 

Tahtsin öelda suure tänu ja kiituse – tänane koolitus oli väga huvitav ning ootan põnevusega kogu programmi.

Elari oli tõesti kohati teistlaadi lähenemisega. Vahepeal mulle isegi tundus, justkui tegemist oleks pika Business Stand-up comedy etendusena, kus koolitus on põiminud teatraalsesse etendusse. Väga huvitav ja inspireeriv. Kohati muidugi ka piiripealne, aga parem kombata piire kui manduda igavas tavalisuses nagu 99% koolitajatest. Mina sain igatahes uusi ja huvitavaid mõtteid. Deniss Ojastu; Helmes

Loading...